Vítejte na našich stránkách, které se věnují tradičním metodám čištění těla, a to především očistě střev, kterou by každý z nás měl několikrát za rok provádět k prevenci dobrého zdraví.

 

S očistami máme mnohaleté zkušenosti a vedeme semináře, jejichž cílem je naučit vás, jak se můžete jednoduše a levně starat o svoje střeva, která jsou podle nedávných vědeckých výzkumů více spjata s naším mozkem a centrální nervovou soustavou, než jsme si mysleli.

 

Dva nejbližší očisty Šankprakšalána, v ašrámu ve Žďárci u Skutče, jsou 24. a 25. dubna 2020 

 

jogínské očisty

Kliknutím na následující očisty se dozvíte více informací o jejich účincích a jak je provádět. Vše máme vyzkoušené, mnohé z nich praktikujeme pravidelně nebo v akutních případech oslabené imunity.  

Může je provádět každý, bez rozdílu toho, čemu věří, kdo je a kde žije. Jóga a její očistné metody poskytují hodnoté návody, jak se napojit na svoje vlastní zdroje energie, zdraví, radosti a štěstí.

 

nejbližší termíny

24. - 25. dubna 2020

 

Jednodenní očista celé trávící soustavy pod vedením zkušených průvodkyň.

Omezená kapacita 12 lidí

2500Kč/ sleva pro zkušené účastníky 2000Kč

 REGISTRACE 

25. - 26. dubna 2020

 

Jednodenní očista celé trávící soustavy pod vedením zkušených průvodkyň. S lekcí hormonální jógy.

Omezená kapacita 12 lidí

2500Kč

 REGISTRACE 

7.- 14. srpna 2020

Ozdravný pobyt s lekcemi hormonální jógy, pranajámy, s ajurvédskými lázněmi a s pochopením ajurvédských principů stravování. 

10800Kč

 REGISTRACE 

 

Jednodenní očista celé trávící soustavy pod vedením zkušených průvodkyň.

Omezená kapacita 12 lidí

zkušenosti účastníků

 
 

o nás

Naše přátelství začalo v roce 2012 osudovým setkáním na tropickém ostrově a prohloubilo se společnými zážitky při cestování po severním Thajsku, se smíchem a se zažívacími potížemi. Od té doby se s Petrou několikrát do roka setkáváme během mých návštěv v Čechách a praktikujeme společně se skupinou odvážlivců tuto jednoduchou a ověřenou jogínskou očistu, Šank Prakšalánu, kdy si pročistíme tělo i hlavu, získáme nové inspirace a hlavně pocit lehkosti. Protože máme zkušenosti s jejími hlubokými účinky, chceme ji šířit a představujeme se vám jako průvodkyně na cestě k čistému střevu a jasné mysli.

 

Naší vizí je, že každý, kdo chce vzít zdraví do svých rukou a nespoléhat se na pomoc lékařů, na léky a někdy až nekonečné léčení, bude mít možnost a informace o tom, jak zkusit tuto sebeléčbu předtím, než spadne do spárů farmaceutického průmyslu. Čím více lidí očistou projde a naučí se ji bezpečně provádět, tím více lidí bude mít mezi svými přáteli a rodinou zkušeného průvodce na cestě za udržením čistého střeva a tím i dobrého zdraví. V ašrámu ve Žďárci u Skutče je nám vždycky dobře. Je to místo setkání nevšedních lidí, kteří se nebojí sdílet a naslouchat. Proto vás zveme, abyste se k naší očistné osvětě přidali, naučili se “šanku” praktikovat a tím si pravidelně užívat jejich blahodárných účinků.

Petra z Indie

 

Jsem Ajurvédská terapeutka - prožitkářka, studující, praktikující, experimentující s ajurvédou a jógou v každodenním životě. Cítím se jako svobodná tanečnice, tančící půl roku na východní rytmy Indie a půl roku na ty západní.


Našla jsem vášeň v ajurvédě - převážně ve stravování a vaření, dotykových terapiích, které nás posouvají od myšlení k vnímání, v tradiční józe a moderní partnerské akro józe. Praktikuji individuální terapie, vyučuji kurzy zaměřené na jógu, ajurvédu a dotyk. Ráda a dobře organizuji pobytové semináře a zájezdy do Indie. Moc mě baví poznávání a propojování lidských životů a hodnot ze všech koutů světa.

Deep Kumar

Yin Yoga TTC 2018

Dr. Vasant Lad, Dr. Robert Svoboda, Dr. Claudia Welch

Ayurvedic nutrition

Melanie and Robert Sachs

Ayurvedic Skin Care / Ayurvedic Detox

Dr. Pratima Raichur

Ayurvedic Beauty Care

 

David Crow

Ayurvedic Aromatherapy & Massage / Marma Therapy

 

Dr. Martina Ziskova

Ayurvedic Spices

 

Shri Siddhartha Krishna

Vedic texts

Swami Deepak Anand - Braham Yoga and Ayurveda

200hr Hatha Yoga TTC / Refloxology / Reiki / Ayurvedic massage

Usha Devi

Iyengar Yoga

Ursula Margharita - Scaravelli Yoga/Yoga Biodynamics

Partner Yoga / Partner Acrobatics

Reflexology Institute, London

WatPo Traditional Thai Massage School, Bangkok

Petra Píšťalka


Spousta lidí mě zná pod přezdívkou “píšťalka”. Jsem profesionální flétnistka, hraji ve Filharmonii HK a hudba mě celoživotně provází. V Hradci Králové pořádám kurzy Hormonální jógy pro ženy.
 
Jóga je mojí velkou láskou, kterou se zabývám více jak 20let. Prošla jsem desítkou seminářů, workshopů a kurzů, kde sbírám inspiraci a střípky své osobní skládanky. Pravidelně organizuji očistné techniky jogínské, které se staly mou opravdovou vášní a běžnou každodenní praxí. Pozoruji jejich obrovský přínos na tělesné i emocionální úrovni, proto mám potřebu své zkušenosti předávat dál - ať je to formou víkendových seminářů nebo jednodenních workshopů. Po narození dcery se v mém živote objevila nová potřeba vyrovnat svojí hormonální hladinu v těle. Přišla hormonální jóga pro ženy, kterou jsem znala z předchozích let, a nyní je pro mně velkou radostí ji s vámi sdílet . Jsem vděčná, že jsem měla příležitost účastnit se lektorského kurzu právě u Dinah Rodriguez z Brazílie, nesmírně inspirující a energické ženy. Právě ona sama mne oslovila a motivovala, abych její systém hormonální jógové terapie šířila dál.
 
V józe uplatňuji znalosti z hudebního vzdělání a naopak. Vnímám, jak je vše propojeno a že v životě je nejdůležitější uvolnění a dech, resp. uvolnění skrze dech.

 

kontakt

Většina našich pobytů se pořádá v úžasném prostředí Šrí Dévpuridží ašrámu ve Žďárci u Skutče. Avšak  občas hostujeme i někde jinde.

Email : petraveda@gmail.com 

Tel #: +420 737 123 397

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

Máte nějaký dotaz nebo se chcete zaregistrovat na jeden z našich očistných pobytů? Chcete nás pozvat do svého prostředí, abychom vás a vaše přátele provedly očistou? Neváhejte nám poslat zprávu, rády vše zodpovíme.

©PETRAVEDA 2019